Yhtiön johto

Johtoryhmä

Saku Sipola

Saku Sipola

Toimitusjohtaja

saku.sipola@srv.fi
Timo Nieminen

Timo Nieminen

Varatoimitusjohtaja, Strateginen hankekehitys

timo.nieminen@srv.fi040 042 4552
Jouni Forsman

Jouni Forsman

Johtaja, Toimitilat pääkaupunkiseutu

jouni.forsman@srv.fi0405190129
Jarkko Rantala

Jarkko Rantala

Talous- ja rahoitusjohtaja

jarkko.rantala@srv.fi040 674 1949
Henri Sulankivi

Henri Sulankivi

Johtaja, Alueyksiköt

henri.sulankivi@srv.fi040 820 7228
Jussi Tuisku

Jussi Tuisku

Johtaja, Venäjä ja Viro

jussi.tuisku@srv.fi050 314 3500
Miia Eloranta

Miia Eloranta

Viestintä- ja markkinointijohtaja

miia.eloranta@srv.fi050 441 4221
Antti Nummi

Antti Nummi

Kaupallinen johtaja

antti.nummi@srv.fi040 771 5154
Kimmo Kurki

Kimmo Kurki

Johtaja, Sisäiset palvelut ja Infra

kimmo.kurki@srv.fi040 705 7266
Kristiina Sotka

Kristiina Sotka

Henkilöstöjohtaja

kristiina.sotka@srv.fi0400 100 599
Anu Tuomola

Anu Tuomola

Lakiasiainjohtaja

anu.tuomola@srv.fi050 414 3280
Jorma Seppä

Jorma Seppä

Johtaja, Asunnot pääkaupunkiseutu

jorma.seppa@srv.fi040 7273 771
Miimu Airaksinen

Miimu Airaksinen

Kehitysjohtaja

miimu.airaksinen@srv.fi040 770 4832