Yhtiön johto

Johtoryhmä

Saku Sipola

Saku Sipola

Toimitusjohtaja

saku.sipola@srv.fi
Timo Nieminen

Timo Nieminen

Varatoimitusjohtaja, Strateginen hankekehitys

timo.nieminen@srv.fi040 042 4552
Juha Toimela

Juha Toimela

Varatoimitusjohtaja, Johtaja, Toimitilat

juha.toimela@srv.fi040 594 5473
Kim Jolkkonen

Kim Jolkkonen

Johtaja, Asunnot

kim.jolkkonen@srv.fi0400 243 144
Jarkko Rantala

Jarkko Rantala

Talous- ja rahoitusjohtaja

jarkko.rantala@srv.fi040 674 1949
Henri Sulankivi

Henri Sulankivi

Johtaja, Alueyksiköt

henri.sulankivi@srv.fi040 820 7228
Jussi Tuisku

Jussi Tuisku

Johtaja, Venäjä ja Viro

jussi.tuisku@srv.fi050 314 3500
Miia Eloranta

Miia Eloranta

Viestintä- ja markkinointijohtaja

miia.eloranta@srv.fi050 441 4221
Johanna Metsä-Tokila

Johanna Metsä-Tokila

Lakiasiainjohtaja

johanna.metsa-tokila@srv.fi040 562 0408
Antti Nummi

Antti Nummi

Johtaja, Liiketoiminnan kehitys

antti.nummi@srv.fi040 771 5154
Kimmo Kurki

Kimmo Kurki

Johtaja, Sisäiset palvelut ja Infra

kimmo.kurki@srv.fi040 705 7266
Kristiina Sotka

Kristiina Sotka

Henkilöstöjohtaja

kristiina.sotka@srv.fi+358400100599