Yhtiön johto

Johtoryhmä

Saku Sipola

Saku Sipola

Toimitusjohtaja

saku.sipola@srv.fi
Timo Nieminen

Timo Nieminen

Varatoimitusjohtaja, Johtaja, Suomen hankekehitys

timo.nieminen@srv.fi040 042 4552
Juha Toimela

Juha Toimela

Varatoimitusjohtaja, Johtaja, Suomen liiketoiminta

juha.toimela@srv.fi040 594 5473
Johanna Metsä-Tokila

Johanna Metsä-Tokila

Lakiasiainjohtaja

johanna.metsa-tokila@srv.fi040 562 0408
Maija Karhusaari

Maija Karhusaari

Viestintä- ja markkinointijohtaja

maija.karhusaari@srv.fi+358 45 218 3772
Antero Nuutinen

Antero Nuutinen

Johtaja, asunnot ja alueyksiköt

antero.nuutinen@srv.fi040 531 4918
Ilkka Pitkänen

Ilkka Pitkänen

Talous- ja rahoitusjohtaja

ilkka.pitkanen@srv.fi040 667 0906
Jarkko Rantala

Jarkko Rantala

Johtaja, Sijoittaminen-liiketoiminta

Espoo, Finland

jarkko.rantala@srv.fi+358 40 674 1949