Yhtiön johto

Johtoryhmä

Saku Sipola

Saku Sipola

Toimitusjohtaja

saku.sipola@srv.fi
Timo Nieminen

Timo Nieminen

Varatoimitusjohtaja, Strateginen hankekehitys

timo.nieminen@srv.fi040 042 4552
Juha Toimela

Juha Toimela

Varatoimitusjohtaja, Toimitilat, alueyksiköt ja infra

juha.toimela@srv.fi040 594 5473
Kim Jolkkonen

Kim Jolkkonen

Johtaja, Asunnot

kim.jolkkonen@srv.fi0400 243 144
Jarkko Rantala

Jarkko Rantala

Johtaja, Investoinnit

Espoo, Finland

jarkko.rantala@srv.fi040 674 1949
Jussi Tuisku

Jussi Tuisku

Johtaja, Venäjä ja Viro

jussi.tuisku@srv.fi050 314 3500
Ilkka Pitkänen

Ilkka Pitkänen

Talous- ja rahoitusjohtaja

ilkka.pitkanen@srv.fi040 667 0906
Johanna Metsä-Tokila

Johanna Metsä-Tokila

Lakiasiainjohtaja

johanna.metsa-tokila@srv.fi040 562 0408
Maija Karhusaari

Maija Karhusaari

Viestintä- ja markkinointijohtaja

maija.karhusaari@srv.fi045 218 3772
Antti Nummi

Antti Nummi

Johtaja, Liiketoiminnan kehitys

antti.nummi@srv.fi040 771 5154
Kimmo Kurki

Kimmo Kurki

Johtaja, Sisäiset palvelut

kimmo.kurki@srv.fi040 705 7266