Viestintä

Median yhteydenotot

 

Mediayhteydenotot kesällä 21.6. – 18.7. Heli Pulkkinen,  19.7. – 8.8. Heidi Tetteh

Heidi Tetteh

Heidi Tetteh

Viestintäpäällikkö, mediasuhteet

heidi.tetteh@srv.fi040 662 3220
Heli Pulkkinen

Heli Pulkkinen

Tiedottaja, hankkeet

heli.pulkkinen@srv.fi050 411 0787

Viestintä ja markkinointi

Miia Eloranta

Miia Eloranta

Viestintä- ja markkinointijohtaja

miia.eloranta@srv.fi050 441 4221
Katri Eskelinen

Katri Eskelinen

Viestintä, Brand Manager

katri.eskelinen@srv.fi040 563 2342
Johanna Ylitalo

Johanna Ylitalo

Viestintäpäällikkö, Talousviestintä ja IR-suhteet

johanna.ylitalo@srv.fi040 510 8604
Johanna Lahti

Johanna Lahti

Head of marketing

johanna.lahti@srv.fiO40 591 6143