Viestintä ja vastuullisuus

Maija Karhusaari

Maija Karhusaari

Viestintä- ja markkinointijohtaja

maija.karhusaari@srv.fi+358 45 218 3772
Anne-Maria Flanagan

Anne-Maria Flanagan

Vastuullisuusjohtaja

anne-maria.flanagan@srv.fi040 662 5570
Katri Eskelinen

Katri Eskelinen

Brand Manager

katri.eskelinen@srv.fi040 563 2342
Heli Pulkkinen

Heli Pulkkinen

Tiedottaja, REDI

heli.pulkkinen@srv.fi020 145 5200
Heidi Tetteh

Heidi Tetteh

Viestintäpäällikkö

heidi.tetteh@srv.fi040 662 3220
Johanna Ylitalo

Johanna Ylitalo

Viestintäpäällikkö, Talousviestintä ja IR-suhteet

johanna.ylitalo@srv.fi040 510 8604
Jessi Honkanen

Jessi Honkanen

Viestinnän asiantuntija (vanhempainvapaalla)

jessi.honkanen@srv.fi040 652 7211
Pilvi Aalto

Pilvi Aalto

Viestinnän suunnittelija (vanhempainvapaalla)

pilvi.aalto@srv.fi040 632 5505
Elina Tompuri

Elina Tompuri

Viestintäpäällikkö

elina.tompuri@srv.fi050 331 6608