Talotekniikka

Timo Kekkonen

Timo Kekkonen

Talotekniikkajohtaja

timo.kekkonen@srv.fi040 075 1707
Markku Fisk

Markku Fisk

Talotekniikkapäällikkö, Tampere

markku.fisk@srv.fi040 591 9914
Allan Grönberg

Allan Grönberg

Laskentapäällikkö, Tate

allan.gronberg@srv.fi040 843 7815
Harri Hirvonen

Harri Hirvonen

Talotekniikkapäällikkö, asuntotuotanto

harri.hirvonen@srv.fi050 467 8851
Pasi Kilpeläinen

Pasi Kilpeläinen

Hankintapäällikkö, talotekniikka

pasi.kilpelainen@srv.fi0407160531
Juha Kopra

Juha Kopra

Talotekniikkapäällikkö, suunnittelunohjaus ja suunnittelijayhteistyö

juha.kopra@srv.fi040 740 0165
Jani Mäkinen

Jani Mäkinen

Talotekniikkapäällikkö

jani.makinen@srv.fi
Jyrki Peitsi

Jyrki Peitsi

Talotekniikkapäällikkö

jyrki.peitsi@srv.fi040 354 7647
Ari Pulkki

Ari Pulkki

Talotekniikkapäällikkö

ari.pulkki@srv.fi040 0186 999
Markus Salin

Markus Salin

Talotekniikkapäällikkö, hankinta ja laskenta

markus.salin@srv.fi050 315 2529
Riku Vihervaara

Riku Vihervaara

Hankintapäällikkö, talotekniikka

riku.vihervaara@srv.fi0405598685