Asuntomyynti

Pääkaupunkiseutu

Asuntomyynti: 0800 122 200 (maksuton), asuntomyynti@srv.fi
SRV, Derby Business Park, Tarvonsalmenkatu 15, 02600 Espoo

Päivi Säviaho

Päivi Säviaho

Myyntipäällikkö, LKV, RAK

paivi.saviaho@srv.fi040 356 0911
Nina Fachar

Nina Fachar

Myyntipäällikkö, LKV

nina.fachar@srv.fi040 716 3887
Niina Koivisto

Niina Koivisto

Myyntipäällikkö, KiAT, KED

niina.koivisto@srv.fi040 638 6680
Sami Sahiluoma

Sami Sahiluoma

Myyntipäällikkö, KiAT

sami.sahiluoma@srv.fi040 704 4252

REDI

REDI, Living Lab,

Kaasutehtaan katu 1, 00540 Helsinki
Puh. 0800 141 100

Merja Rainio

Merja Rainio

Myyntipäällikkö, LKV, RAK

REDI Living Lab, Kaasutehtaankatu 1, 00540 Helsinki

merja.rainio@srv.fi0400 210 898
Elise Utriainen

Elise Utriainen

Myyntipäällikkö, LKV

REDI Living Lab, Kaasutehtaankatu 1, 00540 Helsinki

elise.utriainen@srv.fi040 643 3320
Annika Järveläinen

Annika Järveläinen

Myyntineuvottelija, LKV, KED

REDI Living Lab, Kaasutehtaankatu 1, 00540 Helsinki

annika.jarvelainen@srv.fi040 620 5519

Pirkanmaa

Asiakaspalvelu: 0201 455 979, asuntomyynti.tampere@srv.fi
SRV Pirkanmaa, Tampellan Esplanadi 2, 33100 Tampere
Puhelun hinta :
Kiinteästä liittymästä: aloitusmaksu 8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min (sis. alv 24%)
Matkapuhelinliittymästä: Aloitusmaksu 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min (sis. alv 24 %)

Maija Hallila-Männistö

Maija Hallila-Männistö

Myyntipäällikkö, LKV, RAK

SRV Pirkanmaa, Tampellan Esplanadi 2, 33100 Tampere

maija.hallila-mannisto@srv.fi0403506188
Tiina Viitala

Tiina Viitala

Asuntomyyjä, LKV, YKV

SRV Pirkanmaa, Tampellan Esplanadi 2, 33100 Tampere

tiina.viitala@srv.fi040 532 2233

Jyväskylän seutu

SRV Keski-Suomi, Puistokatu 2 A, 4. krs, 40100 Jyväskylä

Marju Salmela

Marju Salmela

Myyntineuvottelija

SRV Keski-Suomi, Puistokatu 2 A, 4. krs, 40100 Jyväskylä

marju.salmela@srv.fi0400 308 498

Turun seutu

SRV Lounais-Suomi, Käsityöläiskatu 9 , 20100 Turku

Liisa Uotila

Liisa Uotila

Myyntipäällikkö LKV, YKV

SRV Lounais-Suomi, Käsityöläiskatu 9 , 20100 Turku

liisa.uotila@srv.fi0400 426 691

Oulun seutu

Asuntomyynti: Höyrymyllyntie 7-9, 90520 Oulu
SRV Pohjois-Suomi, Hallituskatu 13-17 F 57, 90100 Oulu

Hannaleena Tervaoja

Hannaleena Tervaoja

Myyntipäällikkö

Hallituskatu 13-17 F 57, 90100 Oulu

hannaleena.tervaoja@srv.fi040 536 38 17

Joensuun seutu

Rakennusliike Purmonen, Koskikatu 11 D, 80100 Joensuu

Asuntomyynnin ja -markkinoinnin johto ja hallinto

Anna Tapio

Anna Tapio

Myynti- ja markkinointijohtaja

Derby Business Park, Tarvonsalmenkatu 15, 02600 Espoo.

anna.tapio@srv.fi040 717 1051
Maritta Eerikäinen

Maritta Eerikäinen

Myyntiassistentti, LKV, RAK

Derby Business Park, Tarvonsalmenkatu 15, 02600 Espoo.

maritta.eerikainen@srv.fi040 741 0606