Medialle

SRV:n viestintä tukee SRV:n strategian toteuttamista ja päivittäistä liiketoimintaa ennen kaikkea erilaisten sisältöjen, palvelujen ja kanavien kautta. ja on täsmällistä, avointa ja johdonmukaista. Kaikki viestintä on avointa, täsmällistä ja johdonmukaista.

SRV:n viestinnästä ja mediasuhteista vastaa konserniviestintä. Näille sivuille on koottu viestinnän yhteystiedot, linkkejä viestinnän tarjoamiin sisältöihin ja palveluihin sekä SRV:n julkaisemat tiedotteet ja vuosikertomukset.

Kuvapankki

Kuvapankki

Kuvapankin julkisista kansioista (SELAA-painike) löytyy logot, johdon kuvat sekä kuvat avainhankkeistamme.

Kuvapankin laajempi ja kirjautumista vaativat sisältö, on suunnattu meidän yhteistyökumppaneillemme. Tätä varten voit rekisteröityä kuvapankin etusivulta.

Mikäli et löydä tarvitsemaasi kuvaa ota yhteys SRV:n viestintään.

Selaa kuvia
SRV Stories

SRV Stories

Lue lisää tarinoita työstämme, osaamisestamme, asiakkaistamme ja kohteistamme.

Selaa tarinoita

Viestinnän yhteystiedot

Kiireettömät sähköpostitiedustelut: viestinta@srv.fi

Luemme sähköpostia kerran päivässä arkisin. Vastaamme mahdollisimman pian.

Johanna Henttonen

Johanna Henttonen

Vt. viestintäjohtaja

ext-johanna.henttonen@srv.fi040 530 0778
Anne-Maria Flanagan

Anne-Maria Flanagan

Vastuullisuusjohtaja

anne-maria.flanagan@srv.fi040 662 5570
Katri Eskelinen

Katri Eskelinen

Brand Manager

katri.eskelinen@srv.fi040 563 2342
Heidi Tetteh

Heidi Tetteh

Viestintäpäällikkö

heidi.tetteh@srv.fi040 662 3220
Heli Pulkkinen

Heli Pulkkinen

Tiedottaja, REDI

heli.pulkkinen@srv.fi020 145 5200
Jessi Honkanen

Jessi Honkanen

Viestinnän asiantuntija (vanhempainvapaalla)

jessi.honkanen@srv.fi040 652 7211
Pilvi Aalto

Pilvi Aalto

Viestinnän suunnittelija (vanhempainvapaalla)

pilvi.aalto@srv.fi040 632 5505