Yhtiön johto

Johtoryhmä

Juha Pekka Ojala

Juha Pekka Ojala

Toimitusjohtaja

jp.ojala@srv.fi040 733 4173
Timo Nieminen

Timo Nieminen

Varatoimitusjohtaja, Johtaja, Suomen hankekehitys

timo.nieminen@srv.fi040 042 4552
Juha Toimela

Juha Toimela

Varatoimitusjohtaja, Johtaja, Suomen liiketoiminta

juha.toimela@srv.fi040 594 5473
Pirjo Ahanen

Pirjo Ahanen

Henkilöstöjohtaja

pirjo.ahanen@srv.fi040 0276 333
Päivi Kauhanen

Päivi Kauhanen

Viestintäjohtaja (sairaslomalla)

paivi.kauhanen@srv.fi050 598 9560
Veli-Matti Kullas

Veli-Matti Kullas

Senior Vice President, International Operations

veli-matti.kullas@srv.fi+358 40 501 5280
Johanna Metsä-Tokila

Johanna Metsä-Tokila

Lakiasiainjohtaja

johanna.metsa-tokila@srv.fi040 562 0408
Antero Nuutinen

Antero Nuutinen

Johtaja, asunnot ja alueyksiköt

antero.nuutinen@srv.fi040 531 4918
Ilkka Pitkänen

Ilkka Pitkänen

Talous- ja rahoitusjohtaja

ilkka.pitkanen@srv.fi040 667 0906