Housing Sales

Helsinki metropolitan area

SRV Rakennus Oy (SRV Construction Ltd), Derby Business Park, Tarvonsalmenkatu 15, 02600 Espoo
Free service number: 0800 122 200
asuntomyynti@srv.fi

 

Päivi Säviaho

Päivi Säviaho

Myyntipäällikkö, LKV, RAK

paivi.saviaho@srv.fi040 356 0911
Nina Fachar

Nina Fachar

Myyntipäällikkö, LKV

nina.fachar@srv.fi040 716 3887
Niina Koivisto

Niina Koivisto

Myyntipäällikkö, KiAT, KED

niina.koivisto@srv.fi040 638 6680
Sami Sahiluoma

Sami Sahiluoma

Myyntipäällikkö, KiAT

sami.sahiluoma@srv.fi040 704 4252

REDI

REDI, Living Lab,

Kaasutehtaankatu 1, 00540 Helsinki
Tel. +358 v800 141 100

Merja Rainio

Merja Rainio

Myyntipäällikkö, LKV, RAK

REDI Living Lab, Kaasutehtaankatu 1, 00540 Helsinki

merja.rainio@srv.fi0400 210 898
Elise Utriainen

Elise Utriainen

Myyntipäällikkö, LKV

REDI Living Lab, Kaasutehtaankatu 1, 00540 Helsinki

elise.utriainen@srv.fi040 643 3320
Annika Järveläinen

Annika Järveläinen

Myyntiassistentti, LKV, KED

REDI Living Lab, Kaasutehtaankatu 1, 00540 Helsinki

annika.jarvelainen@srv.fi040 620 5519

Pirkanmaa

SRV Pirkanmaa, Tampellan Esplanadi 2, 33100 Tampere
Phone number: 0201 455 979

Calling from a landline: 8,35 cents/call + 7,02 cents/min (VAT 24%)
Calling from a mobile phone: 8,35 cents/call + 17,17 cents/min (VAT 24%)

Maija Hallila-Männistö

Maija Hallila-Männistö

Myyntipäällikkö, LKV, RAK

SRV Pirkanmaa, Tampellan Esplanadi 2, 33100 Tampere

maija.hallila-mannisto@srv.fi0403506188
Tiina Viitala

Tiina Viitala

Asuntomyyjä, LKV, YKV

SRV Pirkanmaa, Tampellan Esplanadi 2, 33100 Tampere

tiina.viitala@srv.fi040 532 2233

Jyväskylä area

SRV Keski-Suomi, Vapaudenkatu 60, 40100 Jyväskylä

Marju Salmela

Marju Salmela

Myyntineuvottelija

SRV Keski-Suomi, Puistokatu 2 A, 4. krs, 40100 Jyväskylä

marju.salmela@srv.fi0400 308 498

Turku area

SRV Lounais-Suomi, Käsityöläiskatu 9 , 20100 Turku

 

Liisa Uotila

Liisa Uotila

Myyntipäällikkö LKV, YKV

SRV Lounais-Suomi, Käsityöläiskatu 9 , 20100 Turku

liisa.uotila@srv.fi0400 426 691

Oulu area

Housing sales: Höyrymyllyntie 7-9, 90520 Oulu
SRV Pohjois-Suomi, Hallituskatu 13-17 F 57, 90100 Oulu

 

Hannaleena Tervaoja

Hannaleena Tervaoja

Myyntipäällikkö

Hallituskatu 13-17 F 57, 90100 Oulu

hannaleena.tervaoja@srv.fi040 536 38 17

Joensuu area

Rakennusliike Purmonen, Koskikatu 11 D, 80100 Joensuu

Management of SRV Housing Sales

Anna Tapio

Anna Tapio

Myynti- ja markkinointijohtaja

Derby Business Park, Tarvonsalmenkatu 15, 02600 Espoo.

anna.tapio@srv.fi040 717 1051
Maritta Eerikäinen

Maritta Eerikäinen

Myyntiassistentti, LKV, RAK

Derby Business Park, Tarvonsalmenkatu 15, 02600 Espoo.

maritta.eerikainen@srv.fi040 741 0606